Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
874 hodnocení
5
860x
4
6x
3
2x
2
0x
1
6x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
VP
Vladimíra Pochová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2019
Výborné skvělé výrobky
Velice jsem byla spokojená
HP
HairMates, Martin Plesar
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.3.2019
JŠ
Jiřina Šubertová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.3.2019
Úžasné - skvělé, flexibilní se zájmem o zákazníka - děkuji JŠ.
JJ
Jan Janák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.3.2019
Super
VP
Vladimír Půlpán
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.3.2019
JL
Janeček Ludvík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.3.2019
JN
Jaroslava Netoušková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.3.2019
Ano
KM
Karel Mařík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.3.2019
EP
Eliška Procházková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.2.2019
S objednáním a rychlostí dodání spokojenost. Ale objednala jsem si Mandlový a Vanilkový sirup, poslali mi místo vanilkového Mango. Nevracela jsem a zkusila jsem znovu objednat Vanilku, tak uvidíme. Jinak sirupy jsou chutné.
MD
Martina Drásalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.2.2019
IJ
Ivana Jozifová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.2.2019
DM
DIRECT MEDIA, Ema Mantlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2019
určitě odsud neobjednávám naposledy, spokojenost.
IJ
Iveta Jurčikova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2019
BB
Bronislava Balušková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2019
Jsem velice spokojena sirup i horčice jsou zajimavé velmi chutné mohu vřele doporučit.Objednání doručení zásilky proběhlo v naprostém pořádku.Jsem z vašim eshopem velmi spokojená.Děkuji
MP
Miroslava Pohanková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.2.2019
Maximální spokojenost, skvělá komunikace s prodávajícím, ing. Voráčkem. Doporučuji!
SV
Silvie Vrbická
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.2.2019
EŘ
Eva Řehořová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.2.2019
Produkt i servis výborný. Děkuji.
SL
Simona Lukešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.2.2019
Som spokojná,včera mi volal nejaký pán ako som spokojná a či je všetko v poriadku. Milo ma to prekvapilo. Ďakujem
